تعرفه پخش تبلیغات در صدا و سیما

 پذیرش پخش آگهی درهر یک از شبکه های سراسری سیمای جمهوری اسلامی ایران بر پایه ضوابط اعلام شده اداره کل بازرگانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شامل شبکه یک  ,شبکه دو, شبکه سه ,شبکه چهار ,شبکه خبر و شبکه پنج (استان تهران)بوده و همگی از تعرفه ثابت پیروی می کنند.بر پایه این تعرفه طبق جداول برنامه های هر یک از شبکه ها رتبه بندی ونرخ پخش ثانیه ای هریک متفاوت است.
 تعرفه کامل پخش آگهی از شبکه های سراسری سیمای جمهوری اسلامی ایران جداگانه آورده شده است. انواع امتیازهای تشویقی در نظر گرفته شده برای قراردادهای پخش اگهی از صدا وسیما یکی از تسهیلات پخش آگهی می باشد.

علاوه برپذیرش پخش آگهی در شبکه های سراسری ،شمامی توانید متناسب با نوع پوشش جغرافیایی مورد درخواست خود در هریک از شبکه های صدا و سیمای استان ها نیز آگهی خود را پخش نمایید.تعرفه پخش تبلیغات در صدا و سیمای استان ها نیز جداگانه آورده شده است

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر دارای تعداد زیادی از شبکه های برون مرزی است که هر کدام از آن ها متناسب با نوع مخاطب منطقه جغرافیایی به زبان‌های مختلف بر نامه های خود را پخش می‌کنند که مهم‌ترین آنها شبکه ifilm است

کانون تبلیغاتی تک برگ سبز نماینده پذیرش و پخش پیامهای بازرگانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران میباشد .

در خصوص تعرفه پخش تبلیغات در صدا و سیما باید بگوییم که در فصلهای مختلف سال و شغلهای مختلف و شرایط پرداخت نقد یا چک متفاوت میباشد که بعد از تماس با ما تعرفه واقعی پخش تبلیغات در صدا و سیما را خواهید دانست .

تعرفه پخش تبلیغات در صدا و سیما کاملا متغیر و در فواصل زمانی مختلف از طرف اداره کل بازرگانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اعلام خواهد شد لازم بذکر است این قیمتها بسیار پایین و نسبت به دیگر انواع تبلیغات که بعضا بصورت خصوصی اداره میشوند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است در صورتی که نیازمند دریافت تعرفه پخش تبلیغات در صدا و سیما هستید در منوی اصلی همین سایت گزینه اول ( تعرفه پخش تبلیغات تلویزیونی ) را کلیک نمایید و تعرفه پخش تبلیغات در صدا و سیما ( شبکه های سراسری ) تعرفه پخش تبلیغات در صدا و سیما ( شبکه های استانی ) تعرفه پخش تبلیغات در صدا و سیما ( شبکه های دیجیتالی ) را میتوانید مشاهده کنید .

تولیدات ما : در حال ساخت و پخش برای دیدن بودجه و زمان پخش آنها روی تصاویر تیزرهای زیر کلیک کنید

همکاری با ما

دوستانی که در زمینه های مرتبط با فعالیت تک برگ سبز درخواست همکاری دارند به لینک زیر مراجعه نمایند

فرم درخواست همکاری

پروژه های برجسته

 
کانون تبلیغاتی تک برگ سبز با بهره‌گیری از جدیدترین پدیده‌ها و دستاوردهای مطرح در دنیا به انجام مطالعات و ارائه خدمات مشاوره‌ای و آموزشی پرداخته است . این کانون تبلیغاتی از گروه‌های تخصصی تشكیل شده است كه وظیفه ارائه خط مشی‌های مشاوره‌ای ، انجام و نظارت بر حسن اجرای پروژه‌های تخصصی ، جذب پروژه در حوزه‌های تخصصی ذیربط بر اساس اهداف تعیین شده را بر عهده دارند.آنچه كه همواره تضمین‌کننده موفقیت و پویایی این کانون تبلیغاتی، نگرش و دیدگاهی متفاوت و برتر در ارائه خدمات است. این شرکت با نگاهی ظریف، دقیق و هوشمند به عملكرد افراد و گروه‌ها و بهبود مستمر آن ، شالوده‌ای محكم برای جلب رضایت عزیزان بنا نهاده‌ایم. این شرکت علاوه براین که درهریک از دپارتمان های تخصصی خود مشاوره های لازم و سودمند را به مشتریان خود ارائه می دهد در دپارتمان مشاوره از نام گذاری، شعارتبلیغاتی، سند استراتژیک و تبلیغات تلویزیونی ، طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی و ارتباطات یکپارچه بازاریابی در کنار مشتریان خود می باشد . . افراد متخصص و مجرب صنعت شما در کانون تبلیغاتی تک برگ سبز . تیم مشاوره ما متشكل از كارشناسانی توانمند ، آگاه و با دانش روز است .        

 
تیزر , تیزر سازی , تیزر سازان , پخش تیزر , نمایش تیزر , ایده تیزر , سازندگان تیزر , پخش تیزر در صدا و سیما , تیزر در شبکه 3 , ساخت و پخش تیزر تلویزیونی , نمایندگی ساخت تیزر تبلیغاتی , تیزر کوتاهپیامهای بازرگانی , پخش پیامهای بازرگانی , پیامهای بازرگانی صدا و سیما , سازندگان برتر پیامهای بازرگانی , مجری پخش پیامهای بازرگانی صدا و سیما , پیامهای بازرگانی شبکه نسیم , پیام بازرگانی , پخش آگهی در شبکه آی فیلم , تبلیغ در شبکه آی فیلم , پخش تیزر در آی فیلم , ifilm , تبلیغ در ifilm , پخش پیامهای بازرگانی در شبکه آی فیلم , تیزر آی فیلم , تیزر تلویزیونی در آی فیلم , آگهی آی فیلم,شرکتهای سازنده تیزر تبلیغاتی , تعرفه پخش آگهی در تلویزیون , تعرفه پخش تبلیغات در تلویزیون , تعرفه پخش آگهی در صدا و سیما , تعرفه پخش تیزر در صدا و سیما  , سازنده فیلم تبلیغاتی از کارخانه , هزینه پخش تیزر در صدا و سیما , تیزر , آگهی تلویزیونی , تلفن واحد پخش تبلیغات تلویزیونی , شماره تماس بخش آگهی صدا و سیما , اداره تبلیغات تلویزیونی , پیامهای بازرگانی ,تیزر تبلیغاتی  , تعرفه پخش...

آمارگیر

طراحی از تهران ایده

www.Tehranidea.ir