آگهی در صدا و سیما | تبلیغات تلویزیونی | تبلیغات صدا و سیما

نکاتی مهم درباره پخش آگهی در صدا و سیما

1- هویت نام تجاری : تحقیقات نشان داده است درصد حیرت انگیزی از بینندگان ، تبلیغات تلویزیونی را به یاد می آورند ، اما در ذهن بیننده 2 راه وجود دارد :

راه 1 - نام محصول را در 8 ثانیه اول تبلیغات صدا و سیما استفاده کنید.

راه 2- با نام محصول بازی کنیدآن را حجی کنید و از دیگر شرایط ممکن بهره بگیرید . وقتی محصول جدیدی را تبلیغ میکنید باید نام آن تبلیغات تلویزیونی را به مردم یاد بدهید.

2- بسته کالا را نمایش دهید: تبلیغات تلویزیونی که با نشان دادن بسته کالا خاتمه پیدا میکنند در ارجعیت انتخاب آن کالا موثرند .

3- غذاهای در حال حرکت : در تبلیغات تلویزیونی برای مواد غذایی ،هر چه آنها را اشتها برانگیزتر نمایش دهید بیشتر توجه مردم را جلب میکنند تجربه ها نشان

داده اند غذاهای در حال حرکت اشتها برانگیز ترند.

4- نماهای نزدیک : استفاده از نماهای نزدیک ، هنگامی که محصول ، قهرمان تبلیغات تلویزیونی شماست ، بسیار مفید است.

5- شما معمولا 30 ثانیه وقت دارید . اگر در صحنه اول با استفاده از یک عنصر جذاب توجه بیننده را جذب کنید، شانس بیشتری برای حک شدن موضوع در ذهن او خواهید داشت.

6- بهره مندی از کلام موزون : هرگز بدون آزمایش کردن شعرتان بر روی تعدادی از نفرات از آن استفاده نکنید گر نمیتوانید شعرتان را به حالت مردم پسندی دراورید آهنگ را روی آنتن نبرید .

7- جلوه های ویژه صوتی آگهی در صدا و سیما  در کنار موسیقی جلوه های ویژه صوتی مثل جلز و ولز کردن سوسیس در قابلمه میتواغن احساس خوبی در ذهن مخاطب ایجاد کند.

8- صدای سر صحنه یا استودیویی تبلیغات صدا و سیما 

بررسی ها نشان میدهند که حفظ بیننده در مواقعی که صداگزاری استودیویی انجام میشود دشوارتر است بهتر است از بازیگران بخواهید که سر صحنه فیلمبرداری صحبت کنند .

 

9- برهم گزاریهای تبلیغات صدا و سیما

برای تقویت آنچه تبلیغات تلویزیونی بیان میکند میتوان آن را تایپ کرد و در حالی که نریتور تبلیغات تلویزیونی ، کلمات را ادا میکند متن تایپ شده را روی تصویر برهم گزاری کرد .

، اما مطمئن باشید که واژه های مندرج در متن دقیقا همان واژه هایی باشند گوینده بر زبان میآورند هر گونه مغایرت بین آنها بیننده را کاملا گیج میکند .

 

10- در تبلیغات صدا و سیما از تصاویر تکراری بپرهیزید:

اگر میخواهید که بیننده به تبلیغات تلویزیونی شما اهمیت بدهد چیزی را نشان دهید که تا به حال ندیده است .

11- تغییر صحنه : در تبلیغات تلویزیونی خود صحنه های متنوعی را بدون گیج کردن مردم به کار بگیرید .

12- یاد آورنده آگهی در صدا و سیما

این واژه برای توصیف تبلیغات تلویزیونی کوتاه به کار میرود که برای مدتی طولانی تکرار شوند این کار شناسایی نشانه کالا ( نام تجاری ) را

افزایش و یدهد و مردم را به یاد آگهی میاندازد

 جهت مشاوره برای پخش آگهی در صدا و سیما با شماره : 66434039 - 021 تماس بگیرید .

برای سوال در مورد مدارک لازم جهت پخش تبلیغات صدا و سیما با شماره : 66434192 - 021 تماس بگیرید .

برای دریافت لیست قیمت تبلیغات تلویزیونی با شماره 66434186 - 021 تماس بگیرید .

در اینجا چند نمونه از مشتری هایی که در حال پخش آگهی در صدا و سیما هستند و توسط کانون تبلیغاتی تک برگ سبز ساخته و پخش شده اند را ذکر میکنیم .

1 - تبلیغات تلویزیونی انتشارات تخته سیاه در حال پخش آگهی در صدا و سیما این اسامی جزو آخرین پخش های تبلیغات صدا و سیما نیز میباشند .

2 - تبلیغات تلویزیونی انتشارات تخته سیاه در حال پخش آگهی در صدا و سیما این اسامی جزو آخرین پخش های تبلیغات صدا و سیما نیز میباشند .

3 - تبلیغات تلویزیونی انتشارات تخته سیاه در حال پخش آگهی در صدا و سیما این اسامی جزو آخرین پخش های تبلیغات صدا و سیما نیز میباشند .

4 - تبلیغات تلویزیونی محافظ پویا در حال پخش آگهی در صدا و سیما این اسامی جزو آخرین پخش های تبلیغات صدا و سیما نیز میباشند .

5 - تبلیغات تلویزیونی فروشگاه اینترنتی قوطی در حال پخش آگهی در صدا و سیما این اسامی جزو آخرین پخش های تبلیغات صدا و سیما نیز میباشند .

6 - تبلیغات تلویزیونی نورد آریان فولاد در حال پخش آگهی در صدا و سیما این اسامی جزو آخرین پخش های تبلیغات صدا و سیما نیز میباشند .

7 - تبلیغات تلویزیونی زرین صنعت در حال پخش آگهی در صدا و سیما این اسامی جزو آخرین پخش های تبلیغات صدا و سیما نیز میباشند .

8 - تبلیغات تلویزیونی رستوران شادن در حال پخش آگهی در صدا و سیما این اسامی جزو آخرین پخش های تبلیغات صدا و سیما نیز میباشند .

9 - تبلیغات تلویزیونی رایانه کلینیک  در حال پخش آگهی در صدا و سیما این اسامی جزو آخرین پخش های تبلیغات صدا و سیما نیز میباشند .

10 - تبلیغات تلویزیونی لوازم آشپزخانه باخیش در حال پخش آگهی در صدا و سیما این اسامی جزو آخرین پخش های تبلیغات صدا و سیما نیز میباشند .

11 - تبلیغات تلویزیونی نیک اندیشان رستاک در حال پخش آگهی در صدا و سیما این اسامی جزو آخرین پخش های تبلیغات صدا و سیما نیز میباشند .

12 - تبلیغات تلویزیونی نردبان خانگی کرستون در حال پخش آگهی در صدا و سیما این اسامی جزو آخرین پخش های تبلیغات صدا و سیما میباشند .

13 - تبلیغات تلویزیونی شرکت محترم اینترنت یار در حال پخش آگهی در صدا و سیما این اسامی جزو آخرین پخش های تبلیغات صدا و سیما میباشند .

تولیدات ما : در حال ساخت و پخش برای دیدن بودجه و زمان پخش آنها روی تصاویر تیزرهای زیر کلیک کنید

همکاری با ما

دوستانی که در زمینه های مرتبط با فعالیت تک برگ سبز درخواست همکاری دارند به لینک زیر مراجعه نمایند

فرم درخواست همکاری

پروژه های برجسته

 
کانون تبلیغاتی تک برگ سبز با بهره‌گیری از جدیدترین پدیده‌ها و دستاوردهای مطرح در دنیا به انجام مطالعات و ارائه خدمات مشاوره‌ای و آموزشی پرداخته است . این کانون تبلیغاتی از گروه‌های تخصصی تشكیل شده است كه وظیفه ارائه خط مشی‌های مشاوره‌ای ، انجام و نظارت بر حسن اجرای پروژه‌های تخصصی ، جذب پروژه در حوزه‌های تخصصی ذیربط بر اساس اهداف تعیین شده را بر عهده دارند.آنچه كه همواره تضمین‌کننده موفقیت و پویایی این کانون تبلیغاتی، نگرش و دیدگاهی متفاوت و برتر در ارائه خدمات است. این شرکت با نگاهی ظریف، دقیق و هوشمند به عملكرد افراد و گروه‌ها و بهبود مستمر آن ، شالوده‌ای محكم برای جلب رضایت عزیزان بنا نهاده‌ایم. این شرکت علاوه براین که درهریک از دپارتمان های تخصصی خود مشاوره های لازم و سودمند را به مشتریان خود ارائه می دهد در دپارتمان مشاوره از نام گذاری، شعارتبلیغاتی، سند استراتژیک و تبلیغات تلویزیونی ، طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی و ارتباطات یکپارچه بازاریابی در کنار مشتریان خود می باشد . . افراد متخصص و مجرب صنعت شما در کانون تبلیغاتی تک برگ سبز . تیم مشاوره ما متشكل از كارشناسانی توانمند ، آگاه و با دانش روز است .        

 
تیزر , تیزر سازی , تیزر سازان , پخش تیزر , نمایش تیزر , ایده تیزر , سازندگان تیزر , پخش تیزر در صدا و سیما , تیزر در شبکه 3 , ساخت و پخش تیزر تلویزیونی , نمایندگی ساخت تیزر تبلیغاتی , تیزر کوتاهپیامهای بازرگانی , پخش پیامهای بازرگانی , پیامهای بازرگانی صدا و سیما , سازندگان برتر پیامهای بازرگانی , مجری پخش پیامهای بازرگانی صدا و سیما , پیامهای بازرگانی شبکه نسیم , پیام بازرگانی , پخش آگهی در شبکه آی فیلم , تبلیغ در شبکه آی فیلم , پخش تیزر در آی فیلم , ifilm , تبلیغ در ifilm , پخش پیامهای بازرگانی در شبکه آی فیلم , تیزر آی فیلم , تیزر تلویزیونی در آی فیلم , آگهی آی فیلم,شرکتهای سازنده تیزر تبلیغاتی , تعرفه پخش آگهی در تلویزیون , تعرفه پخش تبلیغات در تلویزیون , تعرفه پخش آگهی در صدا و سیما , تعرفه پخش تیزر در صدا و سیما  , سازنده فیلم تبلیغاتی از کارخانه , هزینه پخش تیزر در صدا و سیما , تیزر , آگهی تلویزیونی , تلفن واحد پخش تبلیغات تلویزیونی , شماره تماس بخش آگهی صدا و سیما , اداره تبلیغات تلویزیونی , پیامهای بازرگانی ,تیزر تبلیغاتی  , تعرفه پخش...

آمارگیر

طراحی از تهران ایده

www.Tehranidea.ir